Nadcházející akce Ženského byznysu

Ženský byznys v číslech

0
proškolených žen z celé ČR
0
realizovaných workshopů
0
intenzivních webinářů
0
skvělých networkingů

Co nám vzkázaly účastnice?

Chci Vám a týmu, který tvoří Sirénu, moc poděkovat a pogratulovat. Podařilo se Vám najít formát, který dnešní ženy potřebují. Je to velmi užitečné, že za nás vybíráte zajímavosti a důležité informace napříč různými oblastmi. Líbí se mi, že je vše v pozitivním stylu.
Michaela Hrdličková, Praha
Na setkání Ženského byznysu jsem kdys dorazila ze zvědavosti a nyní patřím k stálým účastnicím. Akce jsou velmi inspirativní a osvětlují moderní témata. Vždy si odnesu velké množství podnětů, kontaktů a zážitků. ŽB poskytuje jedinečnou možnost setkat se se zajímavými ženami.
Anna Průchová, Praha
Ženský byznys – je neuvěřitelně podporujícím prostředím pro ženy, které se chtějí rozvíjet a vytvářet si vlastní cesty k úspěchu. Měla jsem možnost setkat se s talentovanými ženami, které se věnují různým oborům. Získala jsem cenné znalosti a podporu. Jsem moc ráda součástí a doporučuji všem ženám.
Lydie Stráská, Karlovy Vary
Absolvovala jsem Akademii, která mě posunula na cestě v oblasti osobního a profesního rozvoje. ŽB mi i nadále umožňuje získávat nové poznatky a kontakty mezi stejně naladěnými ženami. Networking je důležitou částí a já sama navázala důležité kontakty pro mé podnikání.
Eva Štaralová, Brno
Ženský byznys je pro mě profesionální komunita lidí, kteří vědí, o čem mluví a mají bohaté zkušenosti. Díky svým workshopům a svému autentickému přístupu dokážou pomoci každému, kdo o pomoc stojí a je připraven na velké změny k lepšímu. Neváhej. Stojí to za to!
Veronika Králová, Praha
Akademie pro mě byla hodně přínosná a bavila mě. Oceňuji jak výběr zkušených a milých řečnic, tak prakticky podaná témata. Z lekce o sebevědomí jsem si odnesla především inspiraci k tvorbě vision boardu a z lekce o networkingu konkrétní tipy na to, že síť kontaktů se dá kvalitně budovat i online.
Denisa Králová, Brno
Akademie mi pomohla v rozvoji kariéry, která je teprve na začátku. Je skvělé vidět jiné ženy, které mají stejné problémy jako já a zároveň vidět zkušené ženy, že všechno jde. Lekce mi daly skvělé tipy, jak do profesního života, tak i do osobního rozvoje.
Anna Orzsuliková, Olomouc
Zúčastnila jsem se Akademie profesního rozvoje a chci moc poděkovat Alžbětě i celému týmu Ženského byznysu. Z každé lekce Akademie jsem si vzala něco důležitého pro sebe a posunulo mě to rozhodně vpřed.
Martina Lupínková
  Image

  Buďte součástí komunity

  Odebírejte newsletter a sledujte naše sociální sítě, aby vám nic neuniklo. Čerpejte výhody, inspirujte se a sdílejte zkušenosti z praxe s ostatními ženami.

  Nenechte si ujít networking!

  Pojďte se s námi potkávat i osobně. Nepřijdete tak o zásadní výhody komunity - networking s našimi lektory a lektorkami, odborníky z praxe a dalšími ženami.

  Image

  Napsali o nás

  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
   Image