O Akademii

Akademie je půlroční vzdělávací program pro ženy , který probíhá jednou za měsíc osobněa také on-line pro přihlášené účastnice. Dvouhodinové lekce probíhají vždy ve večerních hodinách od 17:30. Pokud se chcete posunout ve své kariéře, zlepšit sebevědomí, vyjednávací schopnosti nebo začít podnikat, pak jste na správném místě.

Pro koho je Akademie?

Program je určen ženám bez rozdílu, které mají chuť jít kupředu a naučit se nové dovednosti. Nezáleží na tom, zda jste studentka, zaměstnankyně, na mateřské dovolené, podnikáte a nebo chcete začít podnikat. Stačí mít jen chuť se učit nové věci.

Akademie v kostce

Důraz na praxi

Každá lekce proběhne pod vedením zkušených odborníků z oboru, kteří vám předají své zkušenosti i vhled do problematiky jednotlivých témat. Celá Akademie je zaměřena na získání praktických znalostí, nikoli šedé teorie.

Certifikát o absolvování

Registrovat se můžete po jednotlivých lekcích. Před konáním každé lekce vám přijde e-mail s bližšími podrobnostmi. Při absolvování celé Akademie od nás obdržíte certifikát v digitální podobě.

Pravidelný networking

Využijte možnosti osobního setkání v jednom ze čtyř měst ČR. Po skončení každé lekce budete mít příležitost vyzkoušet si networking v praxi Kapacita míst je omezená, takže kdo dřív přijde, ten osobně networkuje.

Co se u nás naučíte

Mluvit o sobě

Zdravé sebevědomí a asertivita je základem každého úspěchu. Nevíte, kde začít? Pomůžeme vám udělat první krok.

Pochopit svůj potenciál

Pochopit v čem jste jedinečné a výjimečné vám otevře dveře k novým příležitostem, ať už děláte cokoliv.

Vyjednávat

Chcete vyšší plat nebo lepší podmínky? Naučte se efektivně vyjednávat. Je to dovednost, která se zlepšuje tréninkem.

Plánovat svůj čas

Automatizace každodenních procesů, plánování v osobním i v pracovním životě s cílem mít “vše hotovo.”

Prezentovat

Naučíte se prezentovat své myšlenky  uvěřitelně a srozumitelně. Zlepšíte svůj projev a sebeprezentaci.

Networkovat

Budování osobních i obchodních vztahů je to, co nás posouvá dopředu. Staňte se součástí komunity podobně smýšlejících žen a budujte svůj network.

První i druhá lekce Akademie ženského byznysu pro mě byly hodně přínosné a bavily mě. Oceňuji jak výběr zkušených a milých řečnic, tak prakticky podaná témata. Z lekce o sebevědomí jsem si odnesla především inspiraci k tvorbě vision boardu a z lekce o networkingu konkrétní tipy na to, že síť kontaktů se dá kvalitně budovat i online.

Denisa Králová, Brno

Akademie mi pomáhá v rozvoji kariéry, která je teprve na začátku. Je skvělé vidět jiné ženy, které mají stejné problémy jako já a zároveň vidět zkušené ženy, že všechno jde. Lekce mi dávají skvělé tipy jak do profesního života, tak i do osobního rozvoje.

Anna Orzsuliková, Olomouc

Účastním se Akademie profesního rozvoje a chci moc poděkovat Alžbětě i celému týmu ženského byznys. Z každé lekce Akademie si beru něco důležitého pro sebe a posouvám se vpřed. 

Martina Lupínková

V roce 2020/2021 absolvovalo online Akademii 6,000 žen z celé ČR!

Termíny a témata Akademie 2020/2021

 • 19. listopadu 2020

  Sebevědomí - vytváření silnějšího já

 • 10. prosince 2020

  Jak si vytvořit síť kontaktů

 • 14. ledna 2021

  Budování vlastní značky

 • 11. února 2021

  Vyjednávání, asertivita a decision-making

 • 11. března 2021

  Umění prezentace

 • 15. dubna 2021

  Byznys plán, cenotvorba a obchodní strategie

 • 6. května 2021

  Webinář s Kateřinou Haring


Jak probíhala organizace?

Pilotní běh Akademie proběhl pro všechny účastnice zdarma díky grantové podpoře Velvyslanectví Spojených států amerických a spolupracujících organizací. Vzhledem k epidemiologické situaci proběhla většina lekcí pouze on-line. 

Image

Buďte součástí komunity

Při registraci získaly všechny účastníčky přístup do naší uzavřené skupiny na Facebooku. Mohly tak čerpat další výhody, inspirovat se a sdílet zkušenosti z praxe s ostatními ženami.

Image

Nenechte si ujít networking!

Pojďte se s námi potkávat osobně i mimo Akademii. Nepřijdete tak o zásadní výhody komunity - networking s našimi lektory, odborníky z praxe a dalšími ženami.


Co když se nebudu moci zúčastnit?

Pokud se řádně omluvíte, lekci vám pošleme na záznamu. Pokud nepřijdete a neomluvíte se dopředu, dáme příště přednost jiným přihlášeným, protože počet míst je omezen.
Image
Image

Co po Akademii?

Po absolvování Akademie vzdělávání nekončí. Právě naopak! Stanete se naší alumni, tedy čestnou absolventkou. Získáte výhody pro registrace na naše další programy a budete se moci spojit s komunitou žen a navzájem se posouvat.
Image