Akce Ženského byznysu

Kdo jsme a co děláme?

Dodali jsme sebevědomí již 6 000 českým ženám skrze náš vzdělávací program Akademie profesního rozvoje a pokračujeme v tom.

Je Ženský byznys právě pro vás?

Pokud se chcete posunout v kariéře, posílit sebevědomí, zlepšit vyjednávací schopnosti nebo začít podnikat, pak jste na správném místě.

Naše aktivity jsou určeny všem ženám bez rozdílu, které mají chuť jít kupředu a naučit se nové dovednosti. Nezáleží na tom, zda jste studentka, zaměstnankyně, na mateřské dovolené, podnikáte a nebo chcete začít podnikat. Stačí mít jen chuť se učit nové věci.

Na co se zaměřujeme?

Důraz na praxi

Akce, které pořádáme probíhají pod vedením zkušených odborníků z praxe. Vzdělávání Ženského byznysu je zaměřeno na získání praktických znalostí, nikoli šedé teorie. 

Certifikát o absolvování

Registrovat se můžete po jednotlivých lekcích. Před konáním každé lekce vám přijde e-mail s bližšími podrobnostmi. Při absolvování celé Akademie od nás obdržíte certifikát v digitální podobě.

Pravidelný networking

Využijte možnosti osobního setkání. Pravidelně pořádáme pro naši komunitu žen neformální setkávání. Přihlašte si odběr našeho newsletteru a sledujte sociální sítě, aby vám nic neuniklo.

Ženský byznys v číslech

0
proškolených žen z celé ČR
0
měsíců plných informací
0
intenzivních webinářů
0
skvělých networkingů

Co nám vzkázaly účastnice?

První i druhá lekce Akademie ženského byznysu pro mě byly hodně přínosné a bavily mě. Oceňuji jak výběr zkušených a milých řečnic, tak prakticky podaná témata. Z lekce o sebevědomí jsem si odnesla především inspiraci k tvorbě vision boardu a z lekce o networkingu konkrétní tipy na to, že síť kontaktů se dá kvalitně budovat i online.

Denisa Králová, Brno

Akademie mi pomáhá v rozvoji kariéry, která je teprve na začátku. Je skvělé vidět jiné ženy, které mají stejné problémy jako já a zároveň vidět zkušené ženy, že všechno jde. Lekce mi dávají skvělé tipy jak do profesního života, tak i do osobního rozvoje.

Anna Orzsuliková, Olomouc

Účastním se Akademie profesního rozvoje a chci moc poděkovat Alžbětě i celému týmu ženského byznys. Z každé lekce Akademie si beru něco důležitého pro sebe a posouvám se vpřed. 

Martina Lupínková
Image

Buďte součástí komunity

Odebírejte newsletter a sledujte naše sociální sítě, aby vám nic neuniklo. Čerpejte výhody, inspirujte se a sdílejte zkušenosti z praxe s ostatními ženami.

Nenechte si ujít networking!

Pojďte se s námi potkávat i osobně. Nepřijdete tak o zásadní výhody komunity - networking s našimi lektory a lektorkami, odborníky z praxe a dalšími ženami.

Image

Napsali o nás

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
    Image