Novinka

Workshop: Umění sebepoznání a sebeprezentace

Poznejte sama sebe a osvojte si klíčové dovednosti pro sebevědomé vystupování!
více informací
Image
Image

V čem mi workshop pomůže?

 • Poznáte, kým jste, a co vám vyhovuje
 • Posílíte sebevědomí
 • Naučíte se identifikovat a prezentovat své úspěchy
 • Zdokonalit neverbální komunikaci
 • Zlepšit práci s hlasem na konkrétních cvičeních
 • Zlepšit zvládání stresu a trémy

Obsah workshopu

Sebepoznání

Díky osobnostním testům a cvičením více pochopíte své silné stránky a lépe poznáte sama sebe.

Zvýšení sebevědomí

Naučte se zvýšit důvěru v sebe sama. Díky workshopu si budete více jisté samy sebou, prakticky tak zapracujete na sebedůvěře ve vlastní schopnosti.

Sebeprosazení

Pomocí jednotlivých cvičení posílíte svou motivaci a zdravé sebeprosazení. Naučte se, jak využít asertivity bez agresivity.

Práce s image

Dozvíte se, jak pracovat se svým vzhledem, jak využívat symboliku a svou image k efektivnímu dosahování vašich cílů.

Komplexní komunikace

Seznámíte se s technikami účinné verbální i neverbální komunikace a zlepšíte si schopnosti, které využijete každý den.

Diskuze

Budete mít možnost sdílení vlastních zkušeností v bezpečném a podporujícím prostředí podobně naladěných žen. Pro všechny, které chtějí.

Žádná z nás na to nemusí být sama

“I když často vystupuji na veřejnosti a v médiích, tak i já mám problémy s trémou a nervozitou. Chci se s vámi podělit o osobní zkušenosti a o to, co mi osobně funguje a nefunguje. Pomůžu vám překonávat tyto strachy, protože žádná z nás na to nemusí být sama. Chci vás inspirovat a motivovat, protože věřím, že když dokážu já vystoupit ze své komfortní zóny, dokážete to i vy.”
- Alžběta Králová
Image
Image

Pro koho je workshop určený?

Workshop je určený všem studentkám, ženám začínající kariéru i všem ženám, které chtějí zlepšit sebevědomí, naučit se zanechat skvělý dojem, využívat svůj potenciál na maximum a zvládat efektivní komunikaci každý den - v kychyňce u kávy i před publikem.

Co si z workshopu odnesu?

 • Pracovní listy se dvěma osobnostními testy
 • Materiály k vypracování SWOT analýzy
 • Instrukce pro dýchací cvičení (práce s trémou)
 • Jazykolamy pro zlepšení rétorických dovedností
 • Manuál k sepsání úspěchů a poznání sebe sama
 • Potkáte inspirativní ženy
 • Konzultace elevator pitch do 7 dní po kurzu v délce 20 minut
Image
Image

O lektorce

Alžběta Králová

Alžběta Králová je zakladatelka Ženského byznysu, Institutu politického marketingu a zakladatelka a Managing Partner poradenské a konzultační firmy IPM Consulting. Alžběta má za sebou stovky mediálních vystoupení, dva TEDx talky, celostátní kampaně, marketingové a PR projekty, a v neposlední řadě pět profesních ocenění za komunikaci. 

Alžběta je také absolventkou prestižního amerického vládního programu IVLP, kde ji trénovaly špičky ve svých oborech například na to, jak pomoci ženám odstraňovat překážky a více je zapojit do veřejného života. Je připravena podělit se s vámi o své know-how, nástroje a techniky, které pomohly jí samotné, protože vidí dnes a denně, že si české ženy nevěří a bojí se plnit si své sny. Jejím cílem je, aby bylo více žen zastoupených na vysokých pozicích, aby si více žen plnilo své osobní a profesní cíle a aby více žen vstupovalo do politiky. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Co řekly ženy o workshopu?

Image
"Workshop jsem si moc užila. Atmosféra byla velice přátelská, otevřená. Každý účastník dostal dostatek prostoru sdílet své osobní zkušenosti a zážitky. Velice oceňuji otevřenost i Alžběty, kdy sdílela své rady a triky, jak se připravuje na své mediální vystoupení. Ona vždy působí maximálně profesionálně se zdravým sebevědomím. Bylo až překvapující, kolik je za tím dřiny, důsledné přípravy nebo i to jak můžou dechová cvičení pomoct. Určitě workshop doporučuji."
- Alexandra Lemerová
Image
“Workshop byl skvěle strukturovaný, nabitý informacemi a sestava účastnic byla velmi zajímavá. Workshop mě bavil nejenom po edukační stránce, ale i z hlediska nových kontaktů. V budoucnu budu ráda, když budeme moci tyto workshopy dělat i živě, protože já osobně nejsem velkou příznivkyní online schůzek. Přestože jsou efektivnější a pohodlnější, jsem víc vítací typ.”
- Marta Somyk
Image
"Chtěla bych poděkovat nejen Alžbětě, ale i celému týmu z Ženského byznysu za to, co dělají a za opravdu inspirativní večer plný skvělých žen, nápadů, námětů a rad. Tématu sebepoznání a seberealizace se věnuji již nějaký ten pátek, ale bylo velmi milé sdílet otevřeně své zkušenosti s ostatními. Co beru jako velký benefit tohoto workshopu, tak je autentičnost, profesionalita, možnost okamžitého sdílení a též zpětné vazby a rad ze života v rámci našich bohatých zkušeností. A jak se říká: "Obklopuj se lidmi, se kterými můžeš dále růst." A já už nyní vím, že jsem svou komunitu našla!"
- Veronika Králová
Image
"Workshop pro mě byl velice přínosný. Oceňuji odkazy na různé osobnostní testy a také cvičení, které jsme obdrželi v rámci materiálů ještě před samotným workshopem. Co se týče prezentace, tak jsem se dozvěděla mnoho zajímavých informací, jak na teoretické rovině, tak praktické, které jsem schopna ihned zařadit do své práce. Nejpřínosnější pro mě byla část, ve které lektorka vysvětlovala všechny osobnostní typy lidí a jak s nimi komunikovat."
- Andrea Kašparová

  Organizační informace

  • 5. srpna (17:30 - 21:30)
  • 26. srpna (17:30 - 21:30)
  • 1 990,- bez DPH (zaváděcí cena do konce května)
  • 4h (včetně diskuze a možnosti sdílení)
  • On-line přes Zoom
  • Workshop je potřeba zaplatit před jeho konáním
  Image
  Alžběta Králová

  731 331 533
  kralova@zensky-byznys.cz

  Přihláška na workshop

  Napsali o nás

  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image

   Nenechte si ujít další akce

   Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí naší komunity.

   Image