Newsletter

Siréna Ženského byznysu

Vaše pravidelná dávka inspirace. Od žen pro ženy, každou první středu v měsíci za zvuku sirén.
více informací
Image

Proč odebírat Sirénu?

Inspirace a motivace

V dnešní informačně přehlecné době vám pomáháme vybrat, jaké novinky z uplynulého měsíce stojí za vaši pozornost. Náš tým vám také dodává pravidelnou dávku inspirace a motivace. Přinášíme tipy na zajímavé knihy, podcasty a TED talks, které vás posunou o krok dál.

Nové akce

Připravujeme pro vás networkingové akce, diskuze nebo workshopy. Jako odběratelky newsletteru se o nich dozvíte první. Některé z nich budou úplně zdarma, další za zvýhodněnou cenu. Kromě toho budete mít možnost zúčastnit se uzavřených událostí, které Ženský byznys pořádá se svými partnery.

Tipy na články

Pokrýváme různorodá témata týkající se žen a přinášíme vám tipy a návody na to, jak zkvalitnit osobní i pracovní život. Také zde zveřejňujeme tiskové zprávy o našich nových spolupracích nebo výsledky průzkumů o ženách na českém trhu.

Inspirace od žen pro ženy zdarma

Zajímáte se o to, kde a jak ženy boří zakořeněné stereotypy? Chcete se zúčastnit našich akcí? Nebo hledáte novou inspiraci či doporučení, ať už do profesního či osobního života? Pokud alespoň na jednu z otázek odpovíte ano, pak je náš newsletter právě pro vás!

Zapište se k odběru newsletteru

Odesláním registrace potvrzujete, že souhlasíte s Obecnými podmínkami a Zásadami zpracování osobních údajů. Více informací zde.

Nenechte si ujít naše akce

Napsali o nás

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
    Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí naší komunity.

    Image