Novinka

Workshop: Budování osobního a firemního brandu

Staňte se mistryní v budování osobního a firemního brandu a odhalte tajemství nejúspěšnějších značek světa!
více informací
Image
Image

V čem mi workshop pomůže?

 • Identifikovat klíčové hodnoty značky, ať vlastní nebo firemní
 • Stanovit vize a cíle značky
 • Vyprávět autentický příběh
 • Konstruktivně budovat značku a povědomí o ní
 • Aplikovat jednotlivé kroky do praxe
 • Inspirovat se úspěšnými značkami

Obsah workshopu

Co je to brand?

Poznáte základní principy brandu a jeho klíčovou roli v budování úspěšného vztahu nejen se zákazníky.

Jak na branding?

Naučíte se, jaké nástroje používat pro vytvoření fungujícího brandu a jak strategicky pracovat na aktivitách, které vaši značku odliší od konkurence.

Komunikační strategie

Odkryjete tajemství vytváření komunikační strategie, která nejenže rezonuje s vaší cílovou skupinou, ale také účinně posiluje povědomí o značce a odráží její hodnoty.

Vizuální identita

Dozvíte se, jak navrhnout vizuální identitu, která bude konzistentně komunikovat hodnoty a osobnost vaší značky prostřednictvím loga, fontů a barev.

Případové studie

Seznámíte se s reálnými příklady úspěšného brandingu a vizuální identity, což vám poskytne inspiraci a praktické návody pro vaši vlastní práci.

Prostor pro sdílení

Součástí bude i možnost sdílení vlastních zkušeností a tipů v bezpečném a podporujícím prostředí.

Žádná z nás na to nemusí být sama

“Ve své práci se denně dotýkám příběhů lidí, firem a startupů, a pomáhám jim vytvářet brandy, které mají duši. S každým novým projektem si opět uvědomuji, jak nesmírně důležité je mít značku, která mluví k lidem autentickým způsobem. Vidím, jak se správně postavený brand stává klíčem k nečekaným příležitostem. Toto poznání a zkušenosti chci sdílet dál. Úspěšný brand je o sdílení příběhu, budování důvěry a vytváření hlubokého spojení s vaším publikem. Podělím se o své know-how a strategie, abych pomohla ostatním vytvořit brandy, které nejen vyčnívají, ale také rezonují a inspirují.”
- Alžběta Králová
Image
Image

Pro koho je workshop určený?

Workshop je ideální pro všechny z nás od studentek a absolventek, které chtějí na pracovním trhu začít s výhodou díky silnému osobnímu brandu, přes začínající podnikatelky, které se chystají vstoupit do světa podnikání s jasnou vizí své značky, až po majitelky malých či středních podniků hledající způsoby, jak svůj brand posunout na novou úroveň nebo se odlišit v jiném oboru.

Co si z workshopu odnesu?

 • Pracovní listy se dvěma osobnostními testy
 • Materiály k vypracování SWOT analýzy
 • Instrukce pro dýchací cvičení (práce s trémou)
 • Jazykolamy pro zlepšení rétorických dovedností
 • Manuál k sepsání úspěchů a poznání sebe sama
 • Potkáte inspirativní ženy
 • Konzultace elevator pitch do 7 dní po kurzu v délce 20 minut
Image
Image

O lektorce

Alžběta Králová

Alžběta Králová je zakladatelka Ženského byznysu, Institutu politického marketingu a zakladatelka a Managing Partner poradenské a konzultační firmy IPM Consulting. Alžběta má za sebou stovky mediálních vystoupení, dva TEDx talky, celostátní kampaně, marketingové a PR projekty, a v neposlední řadě pět profesních ocenění za komunikaci. 

Alžběta je také absolventkou prestižního amerického vládního programu IVLP, kde ji trénovaly špičky ve svých oborech například na to, jak pomoci ženám odstraňovat překážky a více je zapojit do veřejného života. Je připravena podělit se s vámi o své know-how, nástroje a techniky, které pomohly jí samotné, protože vidí dnes a denně, že si české ženy nevěří a bojí se plnit si své sny. Jejím cílem je, aby bylo více žen zastoupených na vysokých pozicích, aby si více žen plnilo své osobní a profesní cíle a aby více žen vstupovalo do politiky. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Co řekly ženy o workshopu?

Image
“Workshop o brandingu mi přinesl inspiraci a mnoho praktických tipů k posílení vlastní značky. Oceňuji zejména část o archetypech, která mne doslova pohltila. Tento workshop doporučuji všem ženám, ať už stojí na začátku nebo v plném běhu svého podnikání.”
- Eva Štaralová
Image
"Workshop byl velmi přínosný, edukativní a zároveň zábavný. Velmi se těším na další workshopy. Také bych uvítala i osobní setkávání s výměnou zkušeností žen napříč různými obory ženského byznysu. Děkuji za nové zkušenosti, inspiraci a znalosti, které uplatním ve své praxi. Jen tak dál!"
- Kateřina Adamec Kralertová

  Organizační informace

  • 6. srpen 2024 (17:30 - 21:30)
  • 27. srpen 2024 (17:30 - 21:30)
  • 3299 Kč s DPH (2726 Kč bez DPH)
  • 4h (včetně diskuze a možnosti sdílení)
  • On-line přes Zoom
  • Workshop je potřeba zaplatit před jeho konáním
  Image
  Alžběta Králová

  731 331 533
  kralova@zensky-byznys.cz

  Přihláška na workshop

  Napsali o nás

  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image

   Nenechte si ujít další akce

   Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí naší komunity.

   Image